Wybierz lokalizacje
Nie znaleziono wpisanej lokalizacji
Twoja lokalizacja: Ukryj
Zlokalizuj mnie lokalizuję
Nie udało się zlokalizować, pozwól lento na korzystanie z lokalizacji
Cała Polska
Lubuskie
Powiat Międzyrzecki
Bledzew
Międzyrzecz
Przytoczna
Pszczew
Skwierzyna
Trzciel
Zapisz wyszukiwanie
Promowane (pokaż promowane)
Poznam kobietę do wspólnego życia.
Promowane

Witaj, Bardzo mi miło że odwiedzasz mój profil i jednocześnie masz chęć zapoznać się z treścią przedmiotowego ...

ZdecydowanyMężczyzna,  31 lat, Cała Polska (Łódź)
wczoraj 17:39
BYĆ MOŻE MASZ CHĘĆ,,PANI DLA PANI
Promowane

Spotkam się z kobietą która chce spróbować z kobietą lub tęskni za kobiecym ciałem,także dla tych które chcą a ...

Melisa,  39 lat, Cała Polska (Zielona Góra)
30 cze 14:00
Para milionerów szuka dziewczyny,
Promowane

Szukamy uległej dziewczyny. Jesteśmy na poziomie i wyluzowani jednocześnie. Jeśli kręci Ciebie taki rodzaj emocji z ...

Sofi, Cała Polska (Wrocław)
30 cze 23:45
Para MM 45 i 65 pozna miłego pana
Promowane

Męska Para 45 i 65 z własnym lokum - możemy też dojechać pozna pana 60 plus a do miłych niekrępujących spotkań. Cała Polska

Marek, Cała Polska (Bydgoszcz)
30 cze 21:56
6
Szukam związku opartego na szacunku I zaufaniu
Promowane

Jestem osobą nie­peł­no­sprawną, która pomimo poru­sza­nia się za pocą czte­rech kółek, z każ­dym dniem ...

Piotr,  36 lat, Cała Polska (Teodorów)
28 cze 02:03
Zatrzymaj się na chwilę...
Promowane

Cześć.Przeczytaj DO KOŃCA jeśli chcesz wiedzieć kim jestem...jestem facetem który umie wysłuchać kobietę i...nie ...

Tomek,  45 lat, Cała Polska (Nowy Sącz)
dzisiaj 00:37
2
Szukam kogoś do związku, miłości, założenia rodziny
Promowane

Podejście numer dwa.... Poznam normalną kobietę,do normalnych relacji i normalnego związku ...tyle i aż tyle Ja ...

Maciej,  45 lat, Cała Polska (Rzeszów)
30 cze 23:35
szukam faceta robotnika na męża
Promowane

Poznam rolnika lub murarza, drogowca, dekarza, mechanika na męża, partnera. Szukam typowego robotnika najlepiej takiego w ...

Jan,  26 lat, Cała Polska (Gostyń)
26 cze 14:38
Pozostałe ogłoszenia
Wakacje wakacje wakacje.

Masz zaplanowany wyjazd w jakieś ciekawe miejsce? Czy będą w domu. Nudne i długie. Bo wszystko co jest nudne wydaje się ...

Pora na przygodę,  56 lat, Skwierzyna
dzisiaj 02:58
Wakacje to przygoda.

A siedząc w domu masz małe szanse na przeżycie fajnej przygody. I będzie nudno. Ale może być ciekawie jeżeli gdzieś ...

Żeby było ciekawiej,  56 lat, Międzyrzecz
dzisiaj 00:46
POZNAM młodą dziewczynę

Zapoznam normalną, zgrabną dziewczynę. Spotkajmy się na 1-2 lub kilka godzin w przyjacielskiej luźnej relacji. Wszystkie ...

Robert,  33 lata, Międzyrzecz
wczoraj 22:58
Poznam Panią

Witam Poznam Panią 25-40 , do związku. Singiel bez nałogów. Rolnik, fajnie jak by Tobie to nie ...

Marcin,  38 lat, Przytoczna
wczoraj 21:31
Szukam młodej kobiety samotnej matki

Hej, szukam młodej dziewczyny, wolnej, nawet takiej ktora wychowuje samotnie dziecko do regularnych spotkań, max 25 lat. Ja ...

Grzesiek,  34 lata, Międzyrzecz
wczoraj 20:40
Młody szuka Pana

Chętnie poznam Pana, z okolic Trzciela

xxx,  24 lata, Trzciel
wczoraj 19:23
Poznamy kobietę bądź parę

Wraz z żoną chcemy zapoznać i się spotykać na piwko grilla i z zdecydowaną kobietą lub parą, w wieku od 35 do 50 lat, ...

Grzegorz, Międzyrzecz
wczoraj 17:32
Para szuka pary

Jesteśmy kochająca i szanująca się Para która szuka wrażeń i odskoczni od dnia codziennego . Lubimy razem poszaleć i ...

Ola,  34 lata, Międzyrzecz
wczoraj 00:10
Masz fantazje by być władczą?

Masz władczą naturę albo takie fantazje? Mam dla Ciebie wiele atrakcji. Takie z dreszczem emocji. Odezwij się jeżeli ...

Może być ciekawie,  56 lat, Skwierzyna
01 lip 23:40
Poznam

Poznam Panią.

Arek,  47 lat, Międzyrzecz
01 lip 19:23
Pan szuka pani

Poszukuję miłej pani.

Piękny,  50 lat, Międzyrzecz
01 lip 18:56
Poznam Pana

... starszego miłego pana wieczorową porą :0 . Ja 45l

Radek,  46 lat, Międzyrzecz
01 lip 16:58
Skarbie, mąż o Tobie zapomniał?

Mąż nie zauważa Ciebie. Nie zauważa Twoich potrzeb. Żadnych potrzeb. Zapraszam do siebie. Znowu poczujesz się dla ...

Niezapominalski,  57 lat, Międzyrzecz
01 lip 16:35
Wakacyjna przygoda

Witam wczasowiczów Chcesz zapamiętać te wczasy w tych okolicach, napisz a zobaczymy co da się zrobić by były ...

Devil,  38 lat, Międzyrzecz
01 lip 00:00
Małolatę pełnoletnią, która już wie zapraszam.

Zapraszam na atrakcyjne spotkanie puszyste i szczupłe. Będzie ciekawie i to bardzo. Zapraszam takie duże dziewczynki, ...

Do zobaczenia,  55 lat, Skwierzyna
30 cze 22:23
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Poznam

Witam . Jestem spokojnym , zaradnym mężczyzna . Uwielbiam naturę zwierzęta . Poznałam kobietę spokojną lubiącą ...

Krzysiek,  58 lat, Międzyrzecz
30 cze 21:33
Poznam Pana miłego, przystojnego i rozsądnego

Poszukuje Pana z poczuciem humoru w konkretnym celu na niezobowiązujące spotkanie, który wie po co się spotyka i jakie ma ...

Angel,  45 lat, Międzyrzecz
30 cze 19:50
szukam na dluzej

Szukam kumpla a moze i nie tylko kumpla...

Marko,  49 lat, Międzyrzecz
30 cze 19:21
Poznam się z trans Panią

Tak jak w tytule

Pietrek89,  37 lat, Skwierzyna
30 cze 17:50
Wymiana fotek

Wymiana fotek

Piotrek,  38 lat, Skwierzyna
30 cze 17:50
Pan spotka się z 2 paniami

Pan lat 50 spotka się z 2 paniami matka córka lub 2 koleżanki na party

cycek,  51 lat, Trzciel
30 cze 12:27
Przyjme od zaraz pan pozna uleglą panią

Maestro weźmie od zaraz kobietę która zamieszka u mnie szczegóły na priv

cycek,  51 lat, Trzciel
30 cze 12:27
Poznam Otwarta Panią Skwierzyna- Świebodzin

Hej. Jesteś szalona i otwarta? Napisz. Wiek byle +18 :)

Może poznam,  38 lat, Skwierzyna
29 cze 19:09
Poznam

Cześć może jest jakaś chętna dziewczyna pojechać na wycieczkę rowerową ? Okolice Międzyrzecza, Miedzychodu Pozdrawiam

samotny,  42 lata, Międzyrzecz
29 cze 08:33
Poszukiwana para do spełnienia marzeń, pragnień oraz fantazji

Czy są tutaj pary lub większe grona osób, które tak ja ja chcą spełniać marzenia,pragnienia oraz fantazje? Do ...

Janek,  51 lat, Skwierzyna
29 cze 07:02
Czy są tu jeszcze jacyś realni Panowie?

Poszukuję osób REALNYCH,grzecznych,zdecydowanych,konkretnych,zadbanych lubiących wypić kawę lub drinka w miłym ...

SLP3CX,  55 lat, Skwierzyna
29 cze 07:02
Szukam Pani

Szukam dominującej Pani, której będę pomagał w spełnieniu określonych marzeń

Marek,  51 lat, Skwierzyna
29 cze 07:02
Jesteś lub potrafisz być władcza?

Masz władczą naturę albo takie fantazje? Mam dla Ciebie wiele atrakcji. Takie z dreszczem emocji. Odezwij się jeżeli ...

Może być ciekawie,  57 lat, Międzyrzecz
28 cze 16:19
Zmartwienia, kłopoty, problemy.

I nie dajesz sobie z nimi rady? Sprawy emocjonalne odbierają Tobie spokój? Problemy w rodzinie z mężem. Brakuje ciepła i ...

Może to Tobie pomogę,  57 lat, Międzyrzecz
25 cze 02:27
Pan pozna pana 65+

Poznam pana 65+. Tylko okolice.

Kamil,  50 lat, Skwierzyna
19 cze 23:42
Szukam koleżanki na spotkania ja 35lat

Cześć s,ukam koleżanki na mile spotkania beż zobowiązań. Powiecmy ze szukam odskoczni od codzienności raz na jakiś ...

Pawel,  36 lat, Międzyrzecz
18 cze 16:14
Byłaś już w tym tygodniu wymasowana?

Jeszcze nie? To na co czekasz? Pisz.

Bo Ciebie coś ominie,  57 lat, Międzyrzecz
18 cze 01:09
Skarbie, mąż o Tobie zapomniał?

Mąż nie zauważa Ciebie. Nie zauważa Twoich potrzeb. Żadnych potrzeb. Zapraszam do siebie. Znowu poczujesz się dla ...

Niezapominalski,  56 lat, Skwierzyna
18 cze 00:23
Zapraszam na… Zajrzyj i zobacz na co.

Mam dla Ciebie ciekawą propozycję na atrakcyjne spotkanie. Odezwij się to napiszę co mam do zaoferowania. Spodoba się ...

Ugniatacz,  56 lat, Skwierzyna
17 cze 21:38
Poznam panią

Cześć poznam panią krótko mówiąc do miłego spędzania czasu.. nie jestem z Międzyrzecza ale jestem co drugi dzień ...

Tomasz,  60 lat, Międzyrzecz
17 cze 21:05

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail